امروز: دوشنبه 9 اسفند 1395
موضوعات مطالب
ثبت نام و ورود
دسترسی ها (کد اختصاصی )

آموزش پرورش جلبکآموزش پرورش جلبک دسته: آموزشی

بازدید: 13 بار

فرمت فایل: pdf

حجم فایل: 1826 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 45
اسپیرولینا جلبک سبز- آبی میكروسكوپی ، مقوی ترین غذای سبز شناخته شده در جهان است. این گیاه به صورت معلق در آب رشد می كند به همین دلیل نیاز به ساختن دیواره سلولی كه این دیواره به میزان زیادی دسترسی به مواد مغذی داخل سلول را محدود می كند، ندارد.

این گیاه با بیش از 60 درصد پروتئین حاوی بیشترین و قابل جذب ترین پروتئین گیاهی است. آمینو اسیدهای موجود د راسپیرولینا مشابه تخم مرغ بوده و كیفیت آن بوسیله سازمان غذا و كشاورزی آمریکا تأیید شده است. این گیاه منبع مواد مغذی است كه درسایر غذاهای سبز یافت نمی شود . لینولئیك اسید، ویتامین و سولفولیپیدها از جمله موادی هستند که در این گیاه وجود دارند. علاوه بر این این اسپیرولینا منبع خوبی از بتاكارتن، كاروتنوئیدها، ویتامین ها و عناصر كمیاب است. اسپیرولینا حاوی میزان قابل ملاحظه ای كلروفیل، كارتنوئیدها، دیگر پیگمانهای گیاهی و رنگدانه ها است كه در گیاهان سبز یافت می شوند . میزان چربی و كربوهیدرات این گیاه كم و كلسترول ندارد. از این رو برای استفاده از آن در افرادیکه رژیم لاغری می گیرند به دلیل مواد مغذی بالا و کربوهیدرات و چربی کم بسیار مناسب است. اسپیرولینا ساده ترین د رعین حال مغذی ترین منبع غذای موجود در جهان است. صدها مطالعه تحقیقاتی نشان داده اند كه چگونه فیتونوترینت ها و پیگمانهای موجود در اسپیرولینا سیستم ایمنی بدن را تقویت كرده و به سلامتی بدن كمك می كنند. طیف گسترده ای از مواد مغذی موجود در اسپیرولینا به تقویت سلولهای بدن كمك كرده و سلامت بدن را حفظ میکنند .


قیمت : 1,200 تومان

پرداخت و دانلود


بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود به شما نمایش داده می شود و همچنین یک نسخه نیز برای شما ایمیل می شود .

کلمات کلیدی : آموزش پرورش جلبک , آموزش , جلبک , دریایی , کارپرسود , شغل پربازده , شغل زودبازده , شغل پردرآمد , کسب درآمد , جلبک دریایی , نگهداری جلبک , شغل نو , درآمد زیاد


دیدگاه ها ...
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر